7. Людина перебуває в ліфті, що рухається з прискоренням 1 м/с, напрямленим униз. Якою є маса

людини, якщо вона тисне на підлогу ліфта із силою 450 Н? )))​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Елизавета.

Ответ: 51,1 кг

Объяснение:

Р= m(g-a)

m=P/( g-a)

m=450/(9,8-1)=51,1 кг