4. Сила 40 Н надає тілу прискорення 0,5 м/с2. Яка сила надає цьому тілу прискорення 2 м/с2? А 20 Н

Б 80 Н В 160 Н Г 50 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Лиза.

Ответ:

В)

Объяснение:

m=F1/a1=F2/a2

F2=F1*a2/a1=40*2/0.5=160 H

===========================