Визначити заряд, що за 2 секунди проходить через поперечний перерізпровідника з опром 5 Ом,

щознаходиться під напругою 60 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюк Полина.

I=q/t

I=U/R

q/t=U/R

q=Ut/R

q=60*2/5=24 (Кл)