3 кошика повітряної кулі, що спускається з постійною швидкістю 2м/с, скинули вертикально вгору

м'ячик зі швидкістью 5 м/с відносно точки на поверхні Землі.Через який час м'ячик, падаючи вниз пролетить повз кошик?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартин Дженнифер.

Ответ:

1,4с

Объяснение:

V1=2m/c

V2=5m/c

t-?

V0=V1+V2=2+5=7m/c

t=\frac{2V0}{g}=\frac{7*2}{10}=1,4с