Якою є довжина провідника питомий опір якого 1,1 Ом м\ммкв пощею 4ммкв. Якщо напруга 22В а сила

струму 2А​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Дима.

Ответ:

R=22B/2A=11 Ом

L=R*S/po= 11*4/1.1= 40 м