Яку роботу виконує електричний струм за 4 хв в колі з опором 20 Ом і силою струму 0,5 А?


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Дарья.

Ответ:

Дано:R=20 Ом

t=4хв=240с

I=0,5 А

A=?

U=?

U=I*R=0,5*20 Ом=10В

A=UIt=10В*0,5А*240с=1200 ДЖ

Відповідь :1200Дж