За 0,5 хв через поперечний переріз провідника пройшло 70*10 в 16-ій степені електронів. Яка сила

струму була в провіднику?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаркова Юлия.

q=eN

I=q/t=eN/t

I=1,6*10^-19*70^16/30=3,7*10^-3 (A)