Літак летить горизонтально зі швідкістю 720 км / год на вісоті 245 м.Колі ВІН пролітає над деякої

точкою поверхні землі з него скідають Вантаж Який відстань від цієї точки Вантаж упаду на землю

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Алеся.

Ответ:

0.9км

Объяснение:Дано h=720 м V=245 км/ч=68 м/с S- ?

найдем время падения h=g*t²/2

t=√2*h/g=2*720/9,8=√100=14.6 с

S=V*t=68*14.6=992.8 м=0.9 км

Ответ S=0.9км