Ліфт з пасажирами, маса яких становить 200 кг, починає підніматися зі стану спокою. На скільки

змінлася вага пасажирів, якщо ліфт рухається з прискоренням 0,5м\с^2?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ангелина.

Ответ: збільш. на 100

Объяснение:

Дано:

m=200kg

ā= o,5 м/с²

Розв. Р=mā=200*0,5=100Н

АPпоч.=200Н

200-100=100Н