Визначити силу тертя, яка діє на санки масою 50 кг. коефіцієнт тертя становить 0.01


Ответы на вопрос

Отвечает Панько Ангелина.

Ответ:

5 H

Объяснение:

m=50 кг   μ=0.01   Fтр=?

===

Fтр=μ*N=μ*m*g=0.01*50*10=5 H

==================================