обчисліть кількість теплоти яка щохвилини виділяється в електричному інкубаторі що працює за

напруги 220 в і силу струму 20 а а якщо 10% від споживаної потужності витрачається не на обігріва на вентиляцію​

Ответы на вопрос

Отвечает Брызгалова Александра.

Відповідь:

Q = 237,6 кДж

Пояснення:

Дано: I = 20 А , U = 220 В, n = 10%, t = 1 мин = 60 сек

Знайти: Q - ?

Рішення

Використаємо закон Джоуля-Ленца:

Qп = UIt

Підставимо значення:

Qп = 220 * 20 * 60 = 264000 Дж

Знайдемо тепло, яке витрачається тільки на обігрів:

Q = Qп * 0.9 = 264000 * 0.9 = 237600 Дж = 237,6 кДж

Відповідь: Q = 237,6 кДж