Мармурова колона масою 500т має площу основи 12.5 квадратних метри.Визначте тиск колони на опору


Ответы на вопрос

Отвечает Милосердова Алиса.

p=F/S=mg/S

p=500 000*10/12,5=400 000 (Па)