Під дією сили 20Н тіло рухається з прискоренням 5м/с. Яка маса тіла?


Ответы на вопрос

Отвечает Лисицина Анастасия.

Ответ:

а=5м/с², F=20Н

по з.Ньютона m=F/a=20/5=4 кг