Автомобіль масою 1 т розігнався до швидкості 108 км/г. Якої кінетичної енергії він набув?


Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.

Ответ:

Е=mv^2/2

m=1000 кг

v=108/3.6=30 м/с

E=1000*30*30/2=450 000 Дж=450 кДж=0,45 Мдж

Объяснение: