Три резистори зєднані послідовно мають опори 2, 3, 7 Ом. яким є опір кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Влад.

Ответ: R= 12 Ом

Объяснение:

R= R1+R2+R3

R= 2+3+7= 12 Ом