1 бал Газ в ході ізобарного розширення від 4 м3 до 6м3 виконав роботу 30кДж. Знайдіть тиск цього

газу. *1)0,015 Па2)1500 Па3)150 Па4)15000 Па​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Лизка.

Ответ:

4

Объяснение:

A=p(V1-V2)

p= A/(V1-V2)

p= 30*10^3/2=15*10^3