Даю 50 балов!!!!! Волейбольний м’яч пролітає над сіткою, маючи кінетичну енергію 35 Дж і

потенціальну енергію 8 Дж. Визначте кінетичну енергію м’яча безпосередньо перед ударом об майданчик. Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Babich Platon.

Відповідь:

Пояснення:

  Згідно закону збереження енергії, перед ударом об майданчик вся потенціальна енергія м'яча перейде в кінетичну енергію його руху. Тоді повна енергія буде рівною кінетичній енергії перед ударом.

Е = Ек+Еп=Екмах

Екмах = 35+8 = 43 Дж