Визначте силу струму в резисторі, якщо за 5 хв через його поперечний переріз пройшовзаряд, що

дорівнює 1200 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.

Ответ:

I=4

Объяснение:

I=q/t

I=1200/5*60=4