Куля масою 20 г рухалася зі швидкістю 650 м/с. Після того як вона пройшла крізь гіпсокартону стіну

її імпульс зменшився на 8 кг м/с. З якою швидкістю стала рухатися куля?

Ответы на вопрос

Отвечает Старцев Александр.

Ответ: 250 м/с

Объяснение:

визначу початковий імпульс - p=mv = 0.02 *650 = 13 кг*м/с.

Вмпульс зменшився на 8 кг*м/с, тобто залишилось 5 кг*м/с.

Вивожу формулу з формули імпульсу - p=mv, значить v = p/m = 5/ 0.02= 250м/с.