Під дією сили 40 H тіло рухається з прискоренням 0,1м/с2. Визначте прискорення, з яким рухається це

тіло пі дією сили 1кH.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанзак Нуржарык.

Ответ:

Объяснение:

m=F/a=40H/0.1м/с²=400кг

a=F/m=1000H/400кг=2.5м/с²