У провіднику, що був увімкнений у коло на 2 хв, сила струму - 3 А. Яка кількість електрики пройшла

через його переріз за цей час?​

Ответы на вопрос

Отвечает Портер Лейла.

Ответ:

Q = 360 Кл

Объяснение:

Q = It

2хв = 2×60= 120 с

Q = 3×120

Q = 360 Кл