На тіло занурене у рідину діє виштовхувальна сила 42 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла. Густина

рідини 1,5 г/см3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Муллагулова Гульфира.

Ответ:

Fарх=42кН=42000Н

ррід=1.5г/см3=1500кг/м3

V-?

Fарх=рgV

V=F/pg

V=42000H/1500кг м3*10 Н м3=2.8 м3

Відповідь:2.8 м3

Объяснение: