(даю 80 балоооов , от того как бистро будет-дан ответ зависит моя жизнь) На поверхні води плаває

тіло правильної форми. Знайдіть об’єм тіла, якщо його маса 70 кг, а об’єм частини тіла над водою дорівнює 7 дм3

Ответы на вопрос

Отвечает Левина Катерина.

Ответ:

77 дм³

Объяснение:

m=70 кг    V1=7*10^-3 м³   po=1000 кг/м³   V=?

===

m*g=po*g*V2

V2=m/po

V=V1+V2=V1 + m/po=7*10^-3 + 70/1000=77*10^-3 м³

=========================