Підйомний кран піднімає плиту масою 1000 кілограмів вертикально вгору з прискоренням 0.2 м ∕ с2.

Визначити силу натягу канату, що утримує плиту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шергин Владислав.

На тело действует сила тяжести вниз и сила натяжения вверх.

По 2 закону Ньютона

R=F-mg=ma

F=ma+mg

F=m(g+a)

F=1000*(9,8+0,2)=10 000 H=10 кН  -  это ответ.