Підйомний кран кран піднімає вертикально вгору вантаж з постійним прискоренням 0,1м/с2. Маса

вантажу 500кг. Чому дорівнює сила пружності яка діє на вантаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ: 5050Н

Объяснение:

Дано:

а=0,1м/с²

m=500кг

----------------

F-?

F=m(g+a)=500*(10+0,1)=5050Н