Космічний корабель масою 1000 т піднімається вертикально вверх. Сила тяги його двигунів 29400000 Н.

Визначити прискорення корабля

Ответы на вопрос

Отвечает Миленская Ксюша.

Ответ: 29,4

Объяснение:

F=ma,  a=F/m,    a=29400000/1000000=29.4м/с2