Визначте тиск який чинить тіло масою 50 кг, якщо площа на яку він діє 450 см²


Ответы на вопрос

Отвечает Тойболатов Санжар.

Відповідь:

Дано:                   450см2 = 0,045м2           р =F/S                    

F = 50 кг                                                           F = m*g

S = 450 см2                                                     F = 50кг*10 Н/кг = 500 H  

Знайти - р                                                        р = 500*100 / 0,045*100 =  

                                                                        = 50000/4,5 = 11111,1 Па

Відповідь: 11111,1 Па

Пояснення: