Визначте ККД електронагрівника потужністю 800Вт, якщо в ньому за 20 хв можна довести до кипіння

воду об'ємом 2л, початкова температура якої 20°С.

Ответы на вопрос

Отвечает Кутяев Никита.

Ответ:

n=0.7

Объяснение:

4200*2*80=n*800*20*60

n=4200 × 2 × 80 ÷ 960000=0.7