СРОЧНООО електрокип'ятильник, ККД якого 70% помістили у посудину в яку налито 2л води за

температури 12°С й увімкнули в мережу з напругою на 20В. через 10хв вода закипіла. визначити опір кип'ятильника​

Ответы на вопрос

Отвечает Фигуркин Вова.

Ответ:

опір 181 Ом

Объяснение:

P = (m*C*(t2-t1)*1.2)/(860*T)

де P потужність, m- маса рідини, С - теплоємність рідини, Т - час

2л приблізно 2кг

m = 2 кг

С = 4.182 кДж/кгС таблична

t2 = 100 градусів , температура кіпіння

t1 = 12 градусів

Т = 10 хв = 600 сек

Р = (2*4.182(100-12)*1.2)/(860*600)= 0.0017 кВт = 1.7 Вт 100% ККД

1.7/100*30 = 0.51 Вт додаткова потужність

1.7+0.51 = 2.21 Вт 70% ККД

R = U в квадраті /Р

R = 20*20/2.21 = 181 Ом