Три провідники з'єднані послідовно і ввімкнуті в мережу з постійною напругою 120В. Визначить повний

опір провідників і падіння напруги на кожному з них, якщо опори провідників дорівнюють 10,20 й 30 Ом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Асеев Максим.

Відповідь:

R1=10    R2=20    R3=30    U=120 B   Ro=?   U1=?  U2=?   U3=?

===

Ro=R1+R2+R3=10+20+30=60 Ом

общий ток

Io=U/Ro=120/60=2 A

U1=Io*R1=2*10=20 B

U2=Io*R2=2*20=40 B

U3=Io*R3=2*30=60 B

U=U1+U2+U3=120 (проверяем - сумма напряжений на каждом равна общему напряжению)

Пояснення: