3. Ширина різальної частини лопати 20 см, а ширина 0,5 мм. Який тиск чинить лопата на грунт, якщо

людина тисне на неї з силою 200н? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурхаева Мария.

p=F/S=F/ab

p=200/0,2*0,0005=2 000 000 (Па)