розв язання задачі яку відстань подолає тіло протягом другої секунди вільного падіння без

початкової швидкості

Ответы на вопрос

Отвечает Милеева Анастасия.

Ответ:

15м

Объяснение:

Дано

g=10м/c^2

v1=0м/c

t=1c

знайти

s

розвязання

g=v2-v1/t

10м/c^2=v2-0м/c/1c

v2=10м/c

S=v2*t+g*t^2/2=10м/c*1c+(10м/c^2*1^2c/2)=15м