ПРОШУ, ДАЮ 50 БАЛОВ На якому шляху швидкість гелікоптера.масою 800 кг зростає від 15 м/с до 25

м/с,Якщо сила тяги двигунів становить 16 кН?Рух вважати рівноприскореним.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бескровный Максим.

Ответ:

10 м

Объяснение:

v1=15 м/с     v2=25 м/с   m=16000 H   s=?

===

F=m*a --->a=F/m

s=(v2²-v1²)/(2*a)=m*(v2²-v1²)/(2*F)=800*(25²-15²)/(2*16000)=10 м

====================================

Отвечает Сикальчук София.

Ответ:

На шляху від 7.5 метрів до 17.5 метрів

Объяснение:

Дано

m=800кг

v0=0м/c

v1=15м/c

v2=25м/c

F=16000H

Знайти

S

Розвязання

x: F=ma

a=F/m

a=16000H/800кг=20м/с^2

a=v2-v1/t

t=v2-v1/a=25м/c-15м/c/20м/c^2=0.5с

За час, який гелікоптер витрачає на прискорення до 15м/с, він проходить такий шлях:

l=at1^2/2

t1=v1-v0/a

t1=15м/c-0м/c/20м/с^2=0.75c

l=20м/с^2*0.75^2c/2=7.5м

7.5м - можемо вважати за початок відліку

За час, який гелікоптер витрачає на прискорення до 25м/с, він проходить такий шлях:

S=l+v1*t+a*t^2/2

S=7.5м+15м/c*0.5с+(20м/с^2*0.5^2с/2)=17.5м

На шляху від 7.5 метрів до 17.5 метрів

Тобто за 10 метрів він здатний розігнатися на 10 м/c