Для виготовлення реостату використовують нікеліновий провідник з площею поперечного перерізу 1 мм

2 . Знайдіть довжину провідника, опір якого 20 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Лютикова Катя.

Ответ:

Объяснение:

S = 1 мм^2

R=20 Ом

p=0.4 Ом*мм^2 / м

R=L*p/S

L=R*S/p = 20*1 / 0.4 = 50 м