Якої має бути довжина константанової проволоки з площею поперечного перерізу 0,5 квадратних мм,щоб

виготовити з нього резистор опором 500 Ом. Питомий опір константана 0,50 Ом*мм^2/м

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

Ответ:

R=\frac{r*l}{S}, де s = 0,5 мм2; R=500 Ом; ρ или r=0,5 Ом*мм2/м

l=\frac{R*S}{r} l=500*0,5/0,5=500 м