Кінетична енергія камінчика 2,5 мдж.визначте масу якщо його швидкість 50 см/ с


Ответы на вопрос

Отвечает Соломенникова Катя.

Відповідь: 0.002кг

Використовуємо формулу W=m*v^2/2

Виводимо m=w*2/v^2

m= 2,5*2/50^2= 0,002 кг.

Пояснення: