ПОМОГИТЕ! Яку силу тяги розвиває трактор, що рухається зі швидкістю 18км /год, якщо його потужність

90кВт? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Объяснение:

F=N/U=90000/5(м/с)=18000Н