Брусок тягнуть по столу за допомогою динамометра, який показує силу тертя 3 Н. Якою є маса

бруска, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,25.

Ответы на вопрос

Отвечает Мазаник Владимир.

Відповідь:

Дано:                                                          F=μN=μmg

Fтр=3 Н                                                          m=F/(μg)=3/(0,25*10)=1,2 кг.

μ=0,25  

Знайти - m  

Відповідь: 1,2 кг

Пояснення: