визначте силу струму в ризисторі,якщо за 5 хвилин його поперечний переріз пройшов заряд що дорівнює

1200Кл? Допоможіть дуже терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаренко Таня.

I=q/t

I=1 200/300=4 (A)