7. Сталева деталь має порожнину. Яким є об'єм порожнини, якщо при масі 390 г ця деталь у воді

розтягує нитку, на якій висить, із силою 3.35 Н? СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ремизов Никита.

Ответ:

675см³

Объяснение:ρgV₁=F+mg

V₁=F+mg/ρg

V₁=3,35+0,39*10/1000*10=0,000725м³

V₂=m/ρ

V₂=0,39/7800=0,00005м³

V=V₁-V₂

V=0,000725-0,00005=0,000675м³=675см³