Сила 10Н надає тіу прискорення 25 м/с. Яка сила надасть цьому тілу прискорення 10м/с²​


Ответы на вопрос

Отвечает Черешня Елена.

Ответ:

4 H

Объяснение:

F1=10 H    a1=25 м/с2   a2=10 м/с2   F2=?

===

m=F1/a1=F2/a2

F2=F1*a2/a1=10*10/25=4 H

====================