Реостат виготовлено з нікелінового проводу з площею перерізу 0,2мм2, на керамічний циліндр було

намотано впритул один до одного 150 витків проводу.Довжина одного намотка склала 15 см.Чому дорівнює напруга на реостаті,якщо сила струму дорівнює 4 А ? (Питомий електричний опір нікеліну - 0,4 Ом*мм2/м)

Ответы на вопрос

Отвечает Хоробров Влад.

Ответ:

Объяснение:

1)

Найдем длину провода:

L = 0,15·150 = 22,5 м

2)

Сопротивление провода:

R = ρ·L / S = 0,4·22,5 / 0,2 = 45 Ом

3)

Напряжение на реостате:

U = I·R = 4·45 = 180 В

Отвечает Берёза Камила.

Ответ:1)Найдем длину провода:

L = 0,15·150 = 22,5 м

2)Сопротивление провода:

R = ρ·L / S = 0,4·22,5 / 0,2 = 45 Ом

3) хз

Объяснение: