Визначте силу тяги двигуна автомобіля масою 1,2 т, якщо він рухається з прискоренням 1,5 м/с2, а

сила опору його рухові дорівнює 500 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Динара.

ma=F-Fс

F=Fс+ma

F=500+1 200*1,5 = 2 300 (H)