Ділянка кола містить дві послідовно з'єднані електричні лампи з опором 100 Ом та 120 Ом. Встановити

покази вольтметра, якщо сила струму дорівнює 100 мА. БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Раписбай Ильяс.

Ответ:22В

Объяснение:U=I*R           R=R₁+R₂     U=I(R₁+R₂)

I=100мА=0,1А

U=0,1*(100+120)=22В