Яку силу тяги розвиває трактор, що рухається зі швидкістю 1,5 м/с при потужності 90 кВт ?


Ответы на вопрос

Отвечает Айкенов Айдос.

Ответ: F=60000

Объяснение:N=F*u

                       F=N/u

                       F=90000/1,5=60000