Рух тіла описується рівнянням х=400-20t+2t(квадрат) знайти імупльс тіла через 5 сек після початку

відліку часу якщо маса тіла 120кг

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

4800 кг*м/с

Объяснение:

X=x0+v0t+at^2/2  v0=-20

a/2=2 a=4  

v=v0+at=20+4*5=40

p=mv=120*40=4800 кг*м/с