4 метр биіктіктегі дененің потенциалдық энергиясы 120 Дж дененің массасын анықта. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Вика.

Ответ:

жауабы 3кг

Объяснение:

Е=mgh

m=E/gh

m=120/40=3