Пожалуста срочно!Физика 8 клас визначте силу струму в резисторі R4 , якщо R1=4,R2=3ом,R3=6

ом,R4=11\3 ом а напруга на ділянці кола 12 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

I4=9 А

Объяснение:

Дано:

R1 = 4 Ом

R2 = 3 Ом

R3 = 6 Ом

R4 = 11/3 Ом

-------

Найти:

I4 - ?

-------

Так як з'єднання паралельне, то R4=1/R1+1/R2+1/R3

R4=4/3 Ом

I4=U/R4

I4= 12 В/ (4/3 Ом) = 9 А