Який найбільший виграш у силі може дати важіль із плечима, що дорівнюють 10 см і 4 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

Ответ:

F1/F2 = d2/d1 = 10/4 = 2.5

У 2,5 рази.