СРОЧНО, ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!!!! Алюмінієвий кубик зі стороною завдовжки 0,1 м підвісили до динамометра

у воді. Укажіть покази динамометра (у ньютонах), якщо густина алюмінію 2700 кг/м3, густина води 1000 кг/м3 ( (g = 10 Н/кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Власенков Егор.

Ответ:

17Н

Объяснение:

Дано:                       Розв`язання:

а=0.1 м                      Р=(ρ-ρ1)·g·(а)³=

ρ=2700 кг/м³          (2700-1000)·9.8·(0.1)³=17Н

ρ1=1000 кг/м³

g=9.8H/кг

Ρ=?